Miks me peaks osa tanklakette boikoteerima?

Go down

Miks me peaks osa tanklakette boikoteerima? Empty Miks me peaks osa tanklakette boikoteerima?

Post  Admin on Wed 17 Mar 2010 - 13:53

Kas lasta endale pähe istuda või midagi ette võtta?
Kütusemüüjad tõstavad praegu hindasid oma suva järgi. Teile ei meeldi see, aga ometigi tangite te silmagi pilgutamata kallihinnalist kütust edasi. Te ei võta mitte midagi ette, et kütusehindasid ise mõjutada. Kõik, mida te teete, on vaid internetis kütusehindade kirumine. Ometigi oleks võimalik midagi ette võtta. Inimesed saaksid osa tanklakette boikoteerida. Selleks on vaja ühtset tegutsemistahet ning kokkuleppeid.

Kas boikoteerija peab autosõidust loobuma? Ei!
Keegi ei mõtle boikoteerimise all autosõidust loobumist! Boikoteerimise all mõeldakse mõne konkreetse kütusemüüja boikoteerimist. See ei tähenda, et autoomanikud kõiki tanklakette boikoteeriksid. Sellise boikoteerimisega oleks võimalik inimestel näidata kütusemüüjatele, mida nad kütusehindadest arvavad.

Mida teeksin mina?
Mina boikoteeriksin terve aprillikuu ühte konkreetset tanklaketti. Kui minusuguseid inimesi oleks rohkem, siis oleks sellel ka jumet. Mõelge vaid, kui näiteks Statoil avastaks kuu lõpus, et nende kütuste tarbimine on vähenenud aprillikuu jooksul 50%. Kütusemüüjale oleks see selge märk sellest, et kliendid boikoteerivad nende tanklaketti.

Mida teeb boikoteerimise peale tanklakett?
Tanklakett peab klientide tagasivõitmiseks hindasid langetama.

Kokkuvõte.
Sellisel "teeme ära" aktsioonil oleks mõtet vaid siis, kui leidub inimesi, kes oleksid nõus üheskoos seda tegema. Ei ole kasu, kui ainult 1 või 10 inimest boikoteerib mingisugust tanklaketti ühe kuu. Keegi ei märkaks seda. Kui aga neid inimesi oleks 1000 või 10000 või veel rohkem, siis sunniks see ka tanklakette mõtlema, mis on valesti.

Admin
Admin

Posts : 13
Join date : 2010-03-17

https://boikoteerimine.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum