Millises tanklas on kvaliteetne kütus ehk õpetus kuidas valida tanklat.

Go down

Millises tanklas on kvaliteetne kütus ehk õpetus kuidas valida tanklat. Empty Millises tanklas on kvaliteetne kütus ehk õpetus kuidas valida tanklat.

Post  Lohe on Mon 5 Apr 2010 - 10:18

Eestis kontrollitakse tanklate kütuse kvaliteeti väga põhjalikult.


Sellel lingil olevast andmebaasist tuleb leida oma tankla.Kui tankla taga on punaseid kastikesi on asi kahtlane. Punane kastike tähendab, et tõenäoliselt üks paljudest kontrollitavatest näitajatest on kontrollimise hetkel mööda ja see viitab probleemile, samas võibvad olla mööda hoopis diisli näitajad ja bensiiniga on asjad korras. Aastas tehakse vähemalt 400 kontrollproovi. Väga väikseid tanklaid ei pruugi andmebaasis olla.

Bensiinis kontrollitakse oktaanarvu, aururõhku, destillatsiooniparameetreid, hapniku- ja hapnikuühendite sisaldust, väävli ja pliisisaldust.
Diislis tsetaanarv, tihedus, polütsükliliste aromaatsete süsivesinike sisaldus, väävlisisaldus, erimärgistusainete ja markerite sisaldus.

Lohe
Guest


Back to top Go down

Millises tanklas on kvaliteetne kütus ehk õpetus kuidas valida tanklat. Empty Re: Millises tanklas on kvaliteetne kütus ehk õpetus kuidas valida tanklat.

Post  Lohe on Mon 5 Apr 2010 - 10:33

Registreerisin ennast ära ja püüan uuesti viite sisestada, mis jäi eelmisest postitusest puudu.

https://kytus.keskkonnainfo.ee/?page=pubobj.tank.list&search=1&s_tank_type_id=100&u=20100405113210

Lohe

Posts : 2
Join date : 2010-04-05

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum