Tanklate boikoteerimine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

+8
Tasuja
erz125
diisel64
canakas
Kille
hulgus
FFeik
Admin
12 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste! - Page 4 Empty Re: Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Post  erz125 Fri 16 Apr 2010 - 22:46

elektri aktsiis pani küll õhku ahmima

erz125

Posts : 13
Join date : 2010-03-19

Back to top Go down

Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste! - Page 4 Empty Re: Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Post  kodanik Wed 21 Apr 2010 - 10:59

Ostan omale diisel auto ja hakkan sinise kütusega sõitma, nii kauaks kui seda veel on, kui kord aastas trahvi saan olen ka veel kuhjaga kasumis.Lisaks on ka igasugused bio kütused, mida peaks ka odavamalt saama.On täiesti ebareaalne maksta sellist kütuse hinda, mis praegu on, kui selle eest midagi ei tehta veel ka.Lund ei lükatud, teed olid libedad ja on väga auklikud,2x aastas minimaalselt tuleb silla remondis käia, kui ei taha, et auto koliseb.Miks ma peaksin maksma siis seda hinda?Soomes on vähemalt teed normaalsed ja elatustasemest ei maksa rääkidagi.Statis ma nagunii ei käi, kuna see on söökla mitte bensiinijaam ja nestet üritan ka vältida.

kodanik
Guest


Back to top Go down

Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste! - Page 4 Empty Re: Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Post  kaasboik Sun 25 Apr 2010 - 14:13

Varem 2 aastat tankisin ainult Nestest. Nüüd alates aprillist olen kasutanud 5+ kütust. 150L kuus pole küll palju, kuid aasta peale siiski midagi! Very Happy

Jõudu üritusele ja loodame, et kütuse hinnad langevad. Hea kui suvise puhkuse ajal saaks veidi mõistlikuma kuluga mööda Eestit liikuda Smile

kaasboik
Guest


Back to top Go down

Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste! - Page 4 Empty Re: Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum